Головна » 2019 » Квітень » 15 » Зробімо Марківку чистою!
13:36
Зробімо Марківку чистою!

12 квітня 2019 року в рамках проведення всеукраїнської акції «За чисте довкілля» ми привели до ладу територію ліцею та гуртожитку. А також вирішили проявити ініціативу і ліквідували стихійне сміттєзвалище, яке знаходилося на території парку «40 років Перемоги».

Учні 11, 23, 31 груп та майстри виробничого навчання Логінова Л.В., Сало В.Г., Щербак Ю.І провели флешмоб «Trashtaq», завдання якого просте - знайти захаращене місце, прибрати його, а потім виставити фото в соцмережі « до» та «після». Величезна купа сміття була прибрана, поставлене завдання виконано! Передаємо естафету в проведенні флешмобу Біловодському професійному аграрному ліцею.

 Транспорт для вивезення відходів надало Марківське комунальне господарство. Ми вдячні вищевказаному підприємству на чолі з Скиртачем В.О. та в.о. голови селищної ради Андрієнко Л.А. за сприяння у організації даної роботи.

Закликаємо марківчан дбайливо ставитися до своєї малої Батьківщини, не смітити, зберігати територію в належному стані. Памятаймо: Чисто не там де прибирають, а там де не смітять!


Переглядів: 154 | Додав: litsei122 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar