Головна » 2020 » Грудень » 23 » Завершилися заходи до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»
17:25
Завершилися заходи до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

В Марківському ПАЛ завершилися заходи до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Цей тиждень був присвячений річниці з дня «Монреальскої різанини» (6 грудня) та Міжнародному дню прав людини (10 грудня).

08.12 – До ліцею знову завітала районний акушер-гінеколог МРЦР Антоненко Т.О., яка провела з хлопцями 21 та 11 груп заняття «Сексуальний розвиток. Гендерне насильство у підлітків»;

- відбулося засідання МК з виховної та позаурочної роботи ліцею, на якому розглядалося питання «Протидія насильству та булінгу в ліцеї».

09.12 – В черговий раз із просвітницькими заходами до ліцею завітали:

1) представники служби пробації – Капля Т.М. і Левицька Х.О. з темою «Діти в тюрмі» (переглянули та обговорили з учнями 11 і 33 груп відеоролики);

2) Ст. інспектор з ДПСП Марківського ВП ГУНП Колодько О.О. з лекцією «Права та обов’язки дітей», ст. лейтенант поліції ДОПСП Капля В.В. – «Відповідальність за скоєння злочинів» та інспектор СКЗ Марківської ВП ГУНП Архіпова К.М. – «Вступ до ВНЗ системи МВС».

09.12 – по групам відбулися години спілкування до Міжнародного дня прав людини (10 грудня).

В бібліотеці закладу також представлена виставка книжок, присвячена Міжнародному дню прав людини. Та пройшла година спілкування для 33 групи.

10.12 – викладачем Житіною Н.І. на уроці громадянської освіти проведено захід до річниці «Монреальської трагедії», з метою вшанування пам’яті та боротьби з насильством проти жінок.

Переглядів: 27 | Додав: litsei122 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar