Головна » 2019 » Червень » 27 » Випускний 2019 року.
14:34
Випускний 2019 року.

27 червня 2019 року в Марківському професійному аграрному ліцеї відбулися урочистості з нагоди вручення документів про освіту випускникам. Після видачі атестатів про повну загальну середню освіту та дипломів кваліфікованих робітників з напутніми словами до випускників звернулася заступник директора ліцею з НВР Стрижаченко Ольга Вікторівна, яка побажала їм високого польоту, здоров’я, щастя, успіхів в житті.

Слова привітань адресували присутнім гості: в.о.голови Марківської райдержадміністрації Цовма Олена Олександрівна , яка побажала випускникам на подальше життя наполегливості, упевненості в собі і своїх силах, а головне - не зважати на всі перешкоди і йти впевнено до мети шляхом, який обрали.

Підбиваючи підсумки 2018-2019 навчального року в ліцеї,було вручено відзнаки за участь та перемогу у конкурсах. За зайняте 1-ше місце – команда ліцею МПАЛ в обласному конкурсі «Козацька наснага», капітан Меженський М., тренер Брюховецький А.А.

За 2 і 3 місце у IV Всеукраїнському конкурсі учнівської та студентської творчості «Змагаймося за нове життя!», присвяченому Л.Українці,  відповідно Харченко Н. і Сич П., а також їх наставницю Пономаренко Т.М.

Багато грамот і подяк було вручено Меженському М.- гордості ліцею, району і області за успіхи в навчанні, участь у спортивному житті , обласних і всеукраїнських конкурсах фахової майстерності. Нагороджений грамотою НМЦ професійно-технічної освіти також і майстер в/н Максима – наставник Шиманський С.Б.

                 Від батьків виступила мами випускників Бондаренко І.М.та Копиця В.А . Вони подякували всім працівникам ліцею, які всі ці роки навчали їхніх дітей, допомагали у вирішенні  важливих життєвих ситуацій.

На сцені  лунали пісні, танці, які підготували маленькі гості з СК «Мрія» Джепарова А. ( викладач Конюхова А.), та Міхеєв А. і Цициліна Н. ( хореограф Пономаренко Е.), побажання від учнів ліцею, але в очах випускників можна було побачити тінь смутку, а в голосі - нотки хвилювання, адже попереду - незвідане майбутнє, у яке тепер уже зрілі юнаки  крокуватимуть сміливо.


Переглядів: 139 | Додав: litsei122 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar