Головна » 2017 » Липень » 7 » Випускний 2017 ліцей
14:02
Випускний 2017 ліцей

Дорогі випускники вітаємо Вас зі святом!

 

Ми випускаємо своїх учнів, своїх дітей у велике життя з вірою та надією в краще, адже всі ці роки наш дружний викладацький колектив вирощував у Вас паростки добра і любові до ближнього, виховував сильну духом людину, створював нового компетентного фахівця в своїй області!

 З чистою душею і совістю ми відкриваємо для Вас двері в майбутнє і бажаємо досягти всіх поставлених цілей!

 

30 червня 2017 року у Марківському професійному аграрному ліцеї відбулося  урочисте свято «Вручення дипломів випускникам 2017 року»  за професією:  «Тракторист-машиніст с/г виробництва, слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, водій автотранспортних засобів кат. «С». Свято, в якому переплелись радість і смуток, спогади і мрії, дитинство і юність. Це свято зібрало сьогодні разом нашу дружну родину: учнів, викладачів, батьків.Випускників привітав  в.о. директора  Гольчиков В.В.. В’ячеслав Валерійович відмітив, що роки навчання – чудова пора в житті кожної людини. Це час, який ніколи не забувається, і спогади про який з кожним роком стають все дедалі теплішими.

На святі було багато гостей: заступник голови Марківської районної ради   Худик Галина Данилівна  - вручила дипломи нашим випускникам; начальник відділу молоді та спорту Марківської  райдержадміністрації -  Якимчук Павло Миколайович  - привітав  наших учнів, педколектив, батьків зі святом та побажав наснаги в майбутньому;  керуючий справами Марківської районної ради  - Міхальцов О.О. Також завітали поздоровити випускників їх батьки, рідні та друзі.Слова привітання та побажання на майбутнє висловили також класний керівник випускників Вінник Валентин Васильович та майстер виробничого навчання Щербак Юрій Іванович. Навчання в ліцеї – невеликий проміжок часу в житті людини, але який він об’ємний! Незчулись, як за плечима залишилося дитинство, а на горизонті замайоріла юність. Новим змістом наповнились слова: дружба, вірність, совість, честь, любов…

Крім дипломів випускникам вручили почесні грамоти:

 за старанність у навчанні - Радченку Євгену та Сичу Павлові,

за активну участь у гуртковій роботі - Разжаловцю Дмитру,

за старанність у навчанні та активну участь  в спортивному житті ліцею - Соєнку Максиму.

Методист ліцею Касьянова Олена Олександрівна висловила привітання: «Ми всі бажаємо вам миру, щастя та добробуту. Щоб ви знайшли своє покликання, досягли великих успіхів, мали родини та виховували дітей, щоб ваше життя було радісним та щасливим»


Переглядів: 175 | Додав: litsei122 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar