Головна » 2020 » Травень » 25 » Тиждень Європи в Марківському професійному аграрному ліцеї "Фотоконкурс страв"
11:01
Тиждень Європи в Марківському професійному аграрному ліцеї "Фотоконкурс страв"

Всім нам вже відомо, що з 2003 року в третю субботу травня в Україні відзначається День Європи відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року.

Відправною точкою на шляху до встановлення Дня Європи вважається Декларація Шумана.

9 травня 1950 року в Парижі міністр закордонних справ Франції Робер Шуман закликав Францію, Німеччину та інші європейські країни об’єднати їхні вугільну та сталеливарну галуз і промисловості (основи нарощування військової техніки) та віддатиїх в управління нової наднаціональної структури. Це стало «наріжним каменеем Європейської федерації». Завдяки об’єднанню економічних зусиль і розподілу досягнутих результатів європейські країни уникнули накопичення військової могутності одна протии одної, що і забезпечило мир в Європі.

У День Європи жителі України відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.

В 2020 році День Європи в Україні припадає на 16 травня.

В рамках тижня Європи в Україні, в Марківському професійному аграрному ліцеї, учні, класні керівники та майстри взяли участь в ліцейному флеш-мобі «Страви європейської кухні». Учні, керуючись вказівками своїх майстрів виробничого навчання, вдома приготували смачні та оригінальні страви. Фото додаються. Найкраще фото буде відзначене грамотою, шляхом голосування.


Переглядів: 42 | Додав: litsei122 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar