Головна » 2019 » Березень » 1 » Талановитий вчитель – успішний учень.
15:41
Талановитий вчитель – успішний учень.

Організатором і керівником фізичного виховання учнів є вчитель фізкультури. Отже, перед ним стоїть важке, але благородне завдання - виховання в учнів високих морально-вольових якостей.

Успіх вчителя фізкультури в роботі з дітьми багато в чому визначається його ставленням до них. Найкращими вчителями фізкультури є ті люди, які люблять дітей, які знають їхні інтереси і запити, вміють будувати взаємовідносини з ними на основі взаємної поваги і довір'я.Таким викладачем в нашому ліцеї є Брюховецький А.А.-спеціаліст вищої категорії,професіонал своєї справи.

Діти дуже чулі. На добре ставлення до себе вони відповідають щирою повагою і любов'ю. Саме це потрібно педагогові для того, щоб не тільки вчити учнів, а й виховувати їх. Завдяки професіоналізму і любові до спорту Андрій Анатолійович

своїм прикладом надихає учнів до занять спортом і участі у спортивних змаганнях.

           

 В ліцеї, з метою патріотичного виховання молоді, визначення рівня фізичної підготовки серед юнаків допризовного віку, формування ціннісного ставлення до власного здоровʼя, покращення фізичного розвитку та фізичної підготовки проводилися змагання з таких видів спорту:

Теніс-переможці: Онопрієнко О.(11гр.) та Васіна А.(23гр.)

Міні-футбол: 1місце-31гр.  Мітічкін О.,Скляр Б.,Іщенко С.

Шашки-переможці: Золотоверх Я.,Золотоверх Т.

На районній першості з шахів,шашок та настільного тенісу серед учнів 10-11класів закладів середньої освіти Марківського району команда ліцею зайняла загальне 2 місце.

1 місце-Золотоверх Т.(шашки).

2 місце-Золотоверх Я.(шашки).

3 місце- Чаус О. (шахи).

3 місце- Васіна А. (настільний теніс).

4 місце-Онопрієнко О. (настільний теніс).

4 місце- Шматко Д. (шахи).

Велика подяка Андрію Анатолієвичу за гарну роботу.


Переглядів: 158 | Додав: litsei122 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar