Головна » 2019 » Квітень » 25 » «Світ професій: мій вибір – мій успіх!»
14:39
«Світ професій: мій вибір – мій успіх!»

 

25 квітня на площі в центрі селища відбувся насичений, яскравий захід профорієнтаційного спрямування «Світ професій: мій вибір – мій успіх!».

Учні та колектив ліцею представили присутнім свої найкращі кондитерські вироби, охочих залучили до майстер-класів по декоруванню пасхальної випічки та писанок. Цікавою була презентація професій «Тракторист-машиніст с/г виробництва», «Кухар-кондитер».

Очі дітей випромінювали неабияку зацікавленість! Учні селищної гімназії та загальноосвітньої школи І-ІІ ст. №1 були в захваті від участі в майстер-класах. Найбільше, за словами учасників, їх вразила можливість власноруч створювати кондитерські шедеври! А те, що декоровані пряники, пасочки та печиво дійсно були неперевершеними, підтвердило компетентне журі у складі начальника відділу молоді та спорту райдержадміністрації Якимчука П.М., очільника відділу культури районної державної адміністрації Богдашко О.І. та марківської майстрині Клочкової Ю.А.

Перший заступник голови РДА Цовма О.О. вручила переможцям грамоти марківської райдержадміністрації та районної ради, від ліцею діти отримали солодкі подарунки. Голова районної державної адміністрації Дзюба І.А. відзначив колектив Марківського професійного аграрного ліцею грамотою «за популяризацію на ринку праці робітничих професій та вагомий внесок у професійну орієнтацію молоді Марківського району».

Тих, хто брав участь у заході, й тих, хто з певних причин не зміг цього зробити, чекаємо в стінах нашого ліцею!

Вдячні всім, хто долучився до організації заходу!


Переглядів: 140 | Додав: litsei122 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar