Головна » 2017 » Листопад » 22 » Районний захід, присвячений Дню Гідності та Свободи
16:38
Районний захід, присвячений Дню Гідності та Свободи

21 листопада 2017 року учні та педпрацівники ліцею взяли участь у районному заході, присвяченому Дню Гідності та Свободи.


 


З привітальними словами до присутніх звернулися керівники району: голова Марківської районної ради Андрій Лигута та перший заступник голови, в.о. голови райдержадміністрації Сергій Трубіцин.
 

Була проведена інформаційна хвилинка на загальноліцейній лінійці.22 листопада були проведені виховні години у навчальних групах на теми: «Україна гідна свободи», «Україна – країна Гідності та Свободи», «У єдності наша сила».

Огляд літератури в бібліотеці ліцею «Герої не вмирають». 

Справка

Революція Гідності (також Київський Майдан, Майдан у Києві, Євромайдан та Єврореволюція) — політичні та суспільні зміни в Україні з 21 листопада 2013 до лютого 2014 року, викликані спротивом проти відходу політичного керівництва країни від законодавчо закріпленого курсу на Європейську інтеграцію та подальшою протидією цьому курсу. Одними з головних причин протестів стали надмірна концентрація влади в руках Віктора Януковича та його «сім'ї» та небажання народу України миритись з перетворенням країни не лише де-факто, але і де-юре на одну з колоній Росії

Переглядів: 101 | Додав: litsei122 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar