Головна » 2018 » Березень » 2 » Прфілактика комп ютерної залежності та булінгу
15:18
Прфілактика комп ютерної залежності та булінгу

1. В січні-лютому 2018 р. відбулося анкетування учнів 1-3 курсу на тему «Ти і телебачення,персональний комп’ютер» . В анкетуванні взяли участь учні 15-18 років всіх груп ліцею (всього 53 респонденти).

 

2. В анкеті розглядалися питання щодо переваг серед ЗМІ; рейтингу передач,фільмів телеканалів по ТБ; часу,який проводиться перед телевізором та комп’ютером у будні та вихідні дні; ідеал телегероя; переваги персон.комп’ютера,його цільове призначення; рейтинг сайтів,які найчастіше відвідуються в Інтернеті; про спілкування в Інтернеті та реальному житті; про участь (в ролі свідка,жертви чи переслідувача) в булінгу в соц.. мережах.

 

3. Випущено стінгазету, де знаходиться сама таблиця з результатами обстеження ; «Памятка щодо безпечної роботи в Інтернеті» з переліком загроз,порад батькам та молоді; телефони «гарячої лінії» МОУ з питань звернень з боку учнів щодо небезпечних контактів в соц.. мережах,використання ПК для залякування,висміювання та негативних проявів булінгу серед учнів,молоді.Переглядів: 71 | Додав: litsei122 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar