Головна » 2019 » Квітень » 4 » Пахарь 2019
09:46
Пахарь 2019

Знай наших!

 

2 квітня 2019 року в Білокуракінському професійному аграрному ліцеї пройшов ІІ етап (обласний) Всеукраїнського  конкурсу фахової майстерності з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» згідно з вимогами Державного стандарту професійно-технічної освіти серед учнів випускних груп, які отримують первинну професійну підготовку  та пройшли кваліфікаційну підготовку за категорією А1.

Конкурс організовано за підтримки Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Луганській області.

Учень ІІІ курсу 31 групи Меженський Максим представляв Марківський професійний аграрний ліцей.

Учасники  під час конкурсу показували свої знання з теоретичних предметів та   виконували практичні операції з регулювання плугу,глибокої оранки грунту.

Учні показали високий рівень знань, вмінь на навичок зі своєї майбутньої професії. Кращі з них були нагородженні похвальними листами та цінними подарунками. Наш Максим зайняв І місце та отримав право представляти Луганську область у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ в Київській обл., с. Катюжанка.

Ми пишаємось нашим вихованцем і вітаємо з перемогою. Весь колектив щиро вдячний викладачу спецдисциплін Віннику В.В. та майстру виробничого навчання Шиманському С.Б. за відмінну підготовку Максима.


Переглядів: 167 | Додав: litsei122 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar