Головна » 2019 » Грудень » 13 » Моя професія – моє майбутнє!
16:11
Моя професія – моє майбутнє!

13.12.19

 

Ми на фінішній прямій. Цей тиждень був присвячений профорієнтаційній роботі. 6 шкіл нашого району були охоплені тренінгами на виконання Указу Президента «Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави». Сьогодні тренери Марківського ліцею завітали до Ліснополянської та Краснопільської ЗОШ.

Вибір професії — один з головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці. Він має велике значення як для самої людини, так і для суспільства. Вибір професії — це, по суті, вибір життєвого шляху, вибір долі.

Правильний вибір професії зумовлює моральне задоволення, позитивну самооцінку, високу продуктивність праці, якість продукції. Він є точкою, в якій сходяться інтереси особистості та суспільства, поєднання особистих і загальних інтересів.

9 і 11 кл. Ліснополянської школи із задоволенням слухали цікаву інформацію, знайомилися з критеріями та мотивами для вибору професії, виконували вправи, які розвиває вміння учнів реально оцінювати свої внутрішні та зовнішні мотиватори під час визначення свого майбутнього професійного становлення, удосконалювали навики самопізнання, самооцінки, самоконтролю, самовизначення.

На основі групових вправ  учнів формували та розвивали компетентності, які дадуть змогу їм орієнтуватися у своїх внутрішніх мотивах щодо вибору майбутньої професії.

В результаті проведеної роботи та отриманих відгуків від школярів ми зрозуміли, що наша робота була проведена не даремно. Важливість проведення профорієнтаційних заходів важко переоцінити. Наш досвід підтвердив, що з урахуванням економічних, політичних і соціальних змін, котрі відбуваються в нашій країні, необхідно приділяти більше уваги професійній орієнтації та професійному самовизначенню молоді.

Дякуємо всім адміністраціям шкіл району за плідну співпрацю, а учням бажаємо вдалого вибору професії та життєвого шляху


Переглядів: 143 | Додав: litsei122 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar