Головна » 2019 » Грудень » 10 » Моя професія – моє майбутнє!
16:30
Моя професія – моє майбутнє!

На виконання Указу Президента «Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави», відповідно до листа Директорату професійної освіти МОН України «Щодо проведення семінарів-тренінгів» та з метою популяризації робітничих професій Марківський професійний аграрний ліцей провів 10 грудня 2019 р. профорієнтаційний тренінг в Бондарівській гімназії на тему: «Моє професійне становлення».

 

Мета заходу: ознайомлення з робітничими професіями, які можна здобути в нашому ліцеї; спростування шаблонних тверджень стосовно непрестижності робітничих професій; інформування про якості, притаманні представниками професій «кухар», «кондитер», «тракторист», «водій», «слюсар»; допомога у визначенні власних інтересів і здібностей.

 

Учням дуже сподобалось приймати участь у заході, адже дуже важливо не помилитися у виборі професії.Але зробити це тим складніше, чим ти молодше. Потрібно детально розібратись в тім чого ти прагнеш, що можеш і як цього досягти. Саме це можна з’ясувати, попрацювавши в цьому тренінгу.


Переглядів: 118 | Додав: litsei122 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar