Головна » 2019 » Травень » 7 » Міжнародний день кондитера з відомим блогером.
12:41
Міжнародний день кондитера з відомим блогером.

     Багато хто з нас далеко не байдужі до різного роду солодощів і звичайно ж добре в цьому всьому знати розумну міру. Але не можна не відзначити той факт, що без солодощів, без кондитерських виробів і випічки важко уявити собі будь-яке свято. Будь яка радісна подія з нагоди супроводжується роботою кондитерів.

     В нашому ліцеї до Міжнародного дня кондитера був проведений навчально-виховний захід та майстер- клас за участю Ю.А.Клочкової – талановитого кондитера, блогера, майстра своєї справи і учнів ліцею, які навчаються за спеціальністю « Кухар, кондитер».

     Юлія Анатоліївна розповіла про пошуки своєї улюбленої справи та становлення її як кондитера і в подальшому кулінарного блогера. Порекомендувала учням не боятися розпочинати свою власну справу і поділилася своїм життєвим кредо « Коли робиш – не бійся, боїшся не роби».

     Вона продемонструвала сучасні  інструменти для декорування кондитерських виробів (аерограф, кондитерські насадки для прикрашання виробів в малазійському стилі, молди та трафарети для виготовлення виробів з мастики).

     Дуже цікавим для учнів був майстер-клас, в якому вони були не тільки глядачами, а й безпосередніми учасниками. Молоді кондитери навчилися різним технікам виготовлення мастики та декору з неї, прикрашанню  білково-заварним кремом, надання кольору і відтінків виробам за допомогою аерографа.

     Учні і викладачі були в захваті від майстерності та позитивного настрою Юлії Анатоліївни та бажанням поділитися своїми знаннями та професійними секретами.

   Висловлюємо щиру подяку Юлії Анатоліївні і сподіваємось на подальшу співпрацю.


Переглядів: 146 | Додав: litsei122 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar