Головна » 2019 » Червень » 20 » Місячник з охорони праці 2019
15:28
Місячник з охорони праці 2019

День охорони праці

  В квітні місяці у ліцеї проходив місячник присвячений Всесвітньому Дню охорони праці «Безпечне та здорове майбутнє праці».                   

  Інженер з охорони праці ознайомив працівників ліцею із заходами ,які будуть проводитися в ліцеї з нагоди Дня охорони праці протягом квітня-червня та із зверненням оргкомітету з приводу проведення цих заходів.     

  Була проведена бесіда інженером з ОП з педагогічними працівниками  з охорони праці на тему «Безпечне та здорове майбутнє праці».Серед учнів ліцею був проведений конкурс малюнків «Охорона праці очима дітей». Переможцем визнаний малюнок  учня 31 групи Рєпи Івана.Проягом квітня-червня місяців серед учнів ліцею була проведена олімпіада з предмету «Охорона праці».Кращим знавцем з охорони праці став учень 21 групи Миза ПавлоВідкритий урок на тему «Безпечне та здорове майбутнє праці»

В 21 групі був проведений відкритий урок до Всесвітнього дня охорони праці.З учнями 2 та 3 курсів була проведена бесіда з ОП та ознайомлені із стендом з ОП в агропромисловій галузі .

Поновлені стенди  та куточки з охорони праці та пожежної безпеки в ліцеїЗустріч з інспекторами ГУ Держпраці в Луганській області

В актовій залі 17 квітня  для учнів ліцею були проведені лекції інспекторами  Касьяновим І. О. та Коваль О.Ю . на тему «Безпечне та здорове майбутнє праці» та «Правила користування газовими приладами в побуті»24 квітня була проведена лекція для учнів І та ІІ курсу інспектором ДСНС на тему « Безпечне поводження в лісі та на природі під час відпочинку »


Переглядів: 142 | Додав: litsei122 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar