Головна » 2019 » Березень » 7 » масляна
13:14
масляна

Неможливо уявити собі завершення зими без традиційного масляного тижня, за який кожен справжній українець встигає з’їсти таку кількість смачних млинців, що вистачить на весь рік.

Масляна розпочинає весняний цикл традиційних свят українців. Це неповторне, веселе, колоритне свято, сповнене народних ритуалів та обрядів.

Масляна символізує проводи зими та зустріч із весною.

            5 березня 2019р. в нашому ліцеї пройшла Масляна — одне з найулюбленіших свят українців.  Веселе свято підготували учні 23 та 33 гр.під керівництвом Пономаренко Т.М.. Веселі конкурси, українські пісні - все це дуже радувало учнів і викладачів, присутніх на святі. На столах - страви, де основним компонентом були млинці.

  Вітаємо зі святом! Дякуємо учням  за активну участь6 березня  біля Будинку культури відбулося районне свято «Весну зустрічаймо!», в якому взяли участь мешканці  селища, представники інших громад, керівництво Марківського  району, учасники художньої самодіяльності. Організатори свята підготували театралізоване дійство, святковий ярмарок, конкурсно-розважальну програму для дорослих та дітей, частування млинцями та варениками, концертні виступи кращих творчих аматорських колективів та солістів-виконавців району.

             Колектив ліцею прийняв участь у районному святкуванні  Масляної, де був представлений багатий стіл з різноманітними стравами, напоями та кондитерськими виробами. В конкурсі найкращої презентації колективу ми зайняли 1місце.

 Присутні на святі щиро дякували  артистам за їхню майтерність та піднесений настрій. Після цього, за традицією, почалося народне гуляння з куштуванням млинців, вареників та інших продуктів, якими були щедро накриті столи представниками організацій.
           Погода була чудовою, сонячною, але з поривами вітру .
Було видно, що Зима до останнього календарного дня не хоче передавати «булаву» Весні, за якою ми всі так скучили.


Переглядів: 165 | Додав: litsei122 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar