Головна » 2019 » Квітень » 22 » Козацька наснага – турнір найсильніших.
15:11
Козацька наснага – турнір найсильніших.

У рамках Всеукраїнських спортивних ігор серед учнів професійно-технічних навчальних закладів України «Козацька наснага» в Новопсковському професійному аграрному ліцеї  пройшов ІІ (регіональний) етап змагань.

Метою ігор є організація змістовного дозвілля, що спрямовано на формування в учнів фізичного, соціального та духовного здоров`я, вдосконалення фізичної та психічної підготовки, ведення активного способу життя та професійної діяльності, підвищення соціальної активності та залучення учнів до занять фізичною культурою, пропаганда здорового способу життя.

            У змаганнях взяли участь  команди Марківського, Новопсковського, Біловодського, Білокуракінського, Новоайдарського та Старобільського аграрні ліцеї.

У програмі змагань були наступні види: «Втеча полоненого з неволі»,«Підтягування у висі», «Поштовх гирі» (жим), «Підніми козака», та «Перетягування канату», естафета «Герць козацьких джур», «Метання довбні». Також були конкурси і для вболівальників.

Наш ліцей представляли наступні козаки:

Чаус О., Меженський М.(капітан), Мітічкін О., Скляр Б., Іщенко С.,Коваль С., Уваров Д., Репа І. В результаті у загально-командному заліку наші хлопці посіли ІІ місце. Щиро вітаємо їх, а також  наставника і тренера Брюховецького А.А.


Переглядів: 141 | Додав: litsei122 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar