Головна » 2019 » Лютий » 22 » Безпека в інтернеті
15:21
Безпека в інтернеті

22 лютого в нашому ліцеї відбулася лекція фахівців РЦСССДМ Постолянюк Т.В. та Ахтирської Т.М. « Яку шкоду може завдати кібербулінг».

   Тенденції показують, що люди й особливо діти, проводять все більше часу у віртуальному просторі. Це призводить до того, що обривається зв'язок з родиною, друзями та дітьми (батьками). Збільшення часу, який проводиться за комп’ютером, технічно веде до збільшення можливостей застосування булінгу. Переслідування у віртуальній мережі набувають все більшої нагальності. Для мінімізування негативного впливу інтернету була надана корисна інформація та проведено анонімне анкетування.В рамках міжнародного проекту «Європейське опитування учнівської молоді щодо вживання алкоголю та інших наркотичних речовин (ESPAD)» 22 лютого 2019 року в МПАЛ було проведено анкетування з цієї теми, в якому прийняли участь учні 1 та 2 курсів.  Проект проводився  за ініціативи ГО «Український інститут соціальних досліджень імені Олександра Яременка» протягом 2018-2019 років.

            Отримані результати дозволять підготувати ґрунтовний аналіз поширення тютюнокуріння, вживання алкоголю, наркотичних речовин серед учнівської молоді 15-17 років, що дозволить посилити заходи зі збереження та зміцнення здоров’я, визначити пріоритети формування навичок здорового способу життя з урахуванням гендерних особливостей.

            Сам проект «Європейське опитування учнівської молоді щодо вживання алкоголю та інших наркотичних речовин (ESPAD)»  здійснюється з 1995 року за ініціативою Шведської ради з інформації про алкоголь та наркотики (CAN), а також при підтримці Європейського центру моніторингу наркотиків та наркоманії (DMCDDA) в Лісабоні і Експертного комітету Помпіду з епідеміології та наркотиків при Раді Європи у Страсбурзі та Дитячого фонду ООН (UNICEF) в Україні.

Матеріали дослідження в Україні використовувалися для написання щорічних доповідей Президенту України, Верховній Раді, Кабінету Міністрів України про становище молоді в Україні та державних доповідей про становище сімей та дітей в Україні, що дає змогу донести результати до широкого загалу зацікавлених сторін.

Переглядів: 121 | Додав: litsei122 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar