Головна » 2021 » Лютий » 26

25 лютого 2021 року в Україні відзначається 150-річниця від дня народження Лесі Українки - видатної української поетеси, перекладача, культурного діяча. Ніжна, але сильна духом, пройнята прометеївським вогнем любові до людей, Леся Українка - неперевершений поет боротьби, поет-патріот. Її твори надихають, додають сил та впевненості.

З нагоди ювілею письменниці в бібліотеці ліцею проведена виховна година "В її імені барви України". Бібліотекар розповіла багато цікавих фактів про життя та творчість Лесі Українки. Присутні мали змогу переглянути фотовиставку "Життя і творчість Лесі Українки в документах, фотографіях та ілюстраціях". Цікавою була віртуальна екскурсія до музею поете си на її Батьківщині. Майбутніх кухарів зацікавили страви, які користувалися попитом в сім'ї Косачів. Про смакові вподобання Лесі Українки розповіла майстер в/н Лигута Л.М. ,а потім обговорили рецепти того періоду.

Наостанок, учні прочитали декілька віршів поетеси.

... Читати далі »
Переглядів: 27 | Додав: litsei122 | Дата: 26.02.2021 | Коментарі (0)

В лютому Україна вшановує героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності.

Цій знаковій події  для учнів Марківського ПАЛ  за участі представника Марківської Центральної бібліотеки, проведено годину пам’яті «Територія Свободи: нація нескорених». Минуло 7 років від тих буремних подій. На той час учням ліцею було лише по 8-9 років.

Присутні переглянули зворушливі відеоматеріали про жертовність та героїзм простих людей під час подій на Майдані. Вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, котрі загинули від куль снайперів, захищаючи високі демократичні принципи, європейське майбутнє нашої держави, права і свободи людини.

Завдяки цим героям український народ став іншим і вже ніколи не буде таким як раніше. Вони навчили бути нас небайдужими.

Рівність і братерство – основна рушійна сила, яка підкорила Україну та весь світ.

... Читати далі »

Переглядів: 20 | Додав: litsei122 | Дата: 26.02.2021 | Коментарі (0)