Головна » 2020 » Грудень » 23

16 грудня 2020 року, в актовій залі Марківського ПАЛ з дотриманням усіх карантинних вимог, відбулася літературна композиція присвячена 120 річниці з дня народження"найквітковішій" художниці Катерині Білокур. Художниці, яка не мала жодної освіти здобула високий рівень майстерності і відточила свою манеру живопису і свій унікальний стиль.

Захід підготували учасники гуртка "Художнє читання", під керівництвом Лілії Галаган.

Переглядів: 25 | Додав: litsei122 | Дата: 23.12.2020 | Коментарі (0)

В Марківському ПАЛ завершилися заходи до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Цей тиждень був присвячений річниці з дня «Монреальскої різанини» (6 грудня) та Міжнародному дню прав людини (10 грудня).

08.12 – До ліцею знову завітала районний акушер-гінеколог МРЦР Антоненко Т.О., яка провела з хлопцями 21 та 11 груп заняття «Сексуальний розвиток. Гендерне насильство у підлітків»;

- відбулося засідання МК з виховної та позаурочної роботи ліцею, на якому розглядалося питання «Протидія насильству та булінгу в ліцеї».

09.12 – В черговий раз із просвітницькими заходами до ліцею завітали:

1) представники служби пробації – Капля Т.М. і Левицька Х.О. з темою «Діти в тюрмі» (переглянули та обговорили з учнями 11 і 33 груп відеоролики);

2) Ст. інспектор з ДПСП Марківського ВП ГУНП Колодько О.О. з лекцією «Права та обов’язки дітей», ст. лейтенант пол ... Читати далі »

Переглядів: 33 | Додав: litsei122 | Дата: 23.12.2020 | Коментарі (0)

 7 грудня, відзначається Всесвітній день української хустки та день Катерини, як символу захисниці жіночої долі.

День української хустки почали відзначати лише рік тому з ініціативи групи громадських діячів, акторів та успішних жінок України.

Вінницькі активістки розпочали святкування дня, присвяченого українській хустці, саме 7 грудня 2019 року.

Започатковане свято з метою, аби об’єднати жінок різного фаху, віку та національності для збереження українських традицій.

Цього дня з нагоди свята українки в різних країнах сві ... Читати далі »

Переглядів: 25 | Додав: litsei122 | Дата: 23.12.2020 | Коментарі (0)

В Марківському ПАЛ продовжуються заходи в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»:

30.11 – практичним психологом Скибою В.І. вивішено мотиваційні стенди «Протидія насильству», « Права та обв’язки підлітків».

01.12 – провідний бібліотекар Марківської центральної бібліотеки Тихомирова О.В. разом з учнями 33 групи провели діалог, стосовно думок «Протидія домашньому насильству», де на прикладі ситуацій із життя розглянули способи протидії насильству та захисту жертв домашнього насильства зокрема.

02.12 – до ліцею завітали:

1) Фахівець із соціальної роботи та психолог Марківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Клименко А.О. та Постолянюк Т.В. – з бесідами «Насильство в сім’ї», «Булінг», «Кібербулінг».

2) Фахівець Марківської Служби у справах дітей Житник Т.С. - бесіда «Наси ... Читати далі »

Переглядів: 22 | Додав: litsei122 | Дата: 23.12.2020 | Коментарі (0)

З нагоди відзначення в рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" Міжнародного дня боротьби з ліквідацією насильства над жінками (25 листопада), в Марківському ПАЛ, з дотриманням карантинних вимог, розпочався ряд заходів:

23.11 - на лінійці оголошено про початок проведення акції та конкурс малюнків, ілюстрацій "Ми - проти насильства"

25.11 - з учнями 13 групи практичний психолог Скиба Вікторія Іванівна провела годину спілкування "Протидія насильству", де здобувачі освіти розглянули види насильства, булінгу та способи боротьби з ними. Переглянули відео "Захист дітей он-лайн", "Секс-чатинг".

учень 13 групи Черкасов Руслан, який має власний блог в Ютубі, презентував власне відео "Булінг" та розповів про історію його створення.

26.11 - психологом розпочато анкетування учнів ліцею на тему: "Поширення та форми насильства в ліцеї"

27.11 - з учнями 33 групи проведено вих ... Читати далі »

Переглядів: 19 | Додав: litsei122 | Дата: 23.12.2020 | Коментарі (0)