Головна » 2019 » Грудень » 12

12.12.19

 

Сьогодні на черзі - Марківська гімназія.

Щороку тисячі випускників та їх батьків зустрічаються з проблемою вибору майбутньої професії. Постає питання: обрати навчання в престижному вузі, піти батьківською стежкою чи таки обрати ту професію, яка ближча до душі? І якщо з першими двома варіантами все зрозуміло, то що робити, коли складно зрозуміти, яка професія найбільш до вподоби? Саме для цього тренери Марківського ліцею провели спеціальний психологічний тренінг, який допоможе підліткам визначитись, яку професію їм обрати.

        Головна мета тренінгу - ... Читати далі »

Переглядів: 122 | Додав: litsei122 | Дата: 12.12.2019 | Коментарі (0)

11.12.19

Сьогодні ми продовжуємо подорожувати по районним школам з профорієнтаційним тренінгом «Моє професійне становлення». Кабичівська  та Кризька загальноосвітні школи радо прийняли тренерів Марківського ліцею, а учні із задоволенням брали активну участь у тренінгових вправах.

Асоціації, руханки, вікторини, елементи проектної діяльності, рольові ігри, театралізовані хвилинки, мозковий штурм дуже сподобались дівчатам та хлопцям. До того ж учасники тренінгу мали змогу розвинути творчу уяву, вміння порівнювати, аналізувати, працювати в групі, формувати зв'язне висловлювання, культуру відповіді.

Важливо, щоб учні добре орієнтувалися в світі професій, які актуальні в місті, районі, регіоні. Для цього потрібно кваліфіковане інформування, поступове та цілеспрямован ... Читати далі »

Переглядів: 111 | Додав: litsei122 | Дата: 12.12.2019 | Коментарі (0)