Головна » 2019 » Березень » 13

«Почуй мене»

 

14 березня в нашому ліцеї відбулася зустріч з представниками Марківського районного сектору з питань пробації Каплею Т.М. та Чередниченко

Вони розповіли про  інформаційну кампанію, спрямовану на запобігання дитячої злочинності шляхом ознайомлення учнів загальноосвітніх закладів  з об'єктивною інформацією про однолітків, які відбувають покарання в колоніях (як вони живуть, що відчувають, про що думають).

Інформування підлітків відбувалось з допомогою телебачення, преси, соціальної рекламної продукції та мережі Інтернет.

 Учні та викладачі подивилися дуже зворушливий та повчальний фільм «Почуй мене». Всі були під великим враженням і,сподіваємось, винесли ... Читати далі »

Переглядів: 161 | Додав: litsei122 | Дата: 13.03.2019 | Коментарі (0)

"З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості",  Верховна Рада України постановила "Установити в Україні День українського добровольця, який відзначати щорічно 14 березня".

Українські добровольці стали гордістю нашого народу. Загалом, у воєнному конфлікті на сході нашої країни брали участь майже 40 добровольчих батальйонів. Переважна більшість із них перетворилася на військові частини силових структур. ... Читати далі »

Переглядів: 169 | Додав: litsei122 | Дата: 13.03.2019 | Коментарі (0)