Триває реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання

 

                  Відповідно до наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 11 жовтня 2016 року № 170, з метою ознайомлення всіх бажаючих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця Український та регіональні центри оцінювання якості освіти організовують пробне зовнішнє незалежне оцінювання. У 2017 році пробне ЗНО відбудеться 1 та 8 квітня.                 Участь у пробному ЗНО є важливою складовою підготовки до тестування. Завдання, що створюються у формі предметних тестів, відповідають програмам зовнішнього незалежного оцінювання, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт, а процедура проведення є максимально наближеною до процедури проведення основного ЗНО.

                  Зареєструватися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна буде на сайті Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти (www.test.dn.ua). Реєстрація триватиме з 10 до 31 січня 2018 року.

Кожен зареєстрований учасник може взяти участь в одному із запропонованих у той чи інший день предметів за вибором, згідно з графіком проведення: 1 квітня відбудеться пробне зовнішнє оцінювання з української мови і літератури, 8 квітня – з інших предметів (історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, російської, французької мов).

               Участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться за кошти фізичних та юридичних осіб. Вартість одного тестування для одного учасника становитиме 129 гривень.

Звертаємо увагу, що реєстрація для проходження пробного тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання не зараховуються як оцінки за державну підсумкову атестацію та не використовуються для участі в конкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів.

Детальну інформацію про особливості проведення пробного ЗНО у 2017 році можна знайти за посиланням:

              http://test.dn.ua/index.php?do=static&page=probne-testuvannya

Повідомляємо, що методист НМЦ ПТО у Луганській області, який здійснює методичний супровід ЗНО – Мележик Марина Сергіївна, тел. 0667440802.

В Марківському професійному аграрному ліцеї методичний супровід ЗНО здійснює методист, Касянова Олена Олександрівна, 0502384554.