Шматко Микола Іванович – директор Марківського філіалу Біловодського СПТУ №115 з 01.09.1984.

З 17.07.1989 – до 19.04.1996 – директор Марківського ПТУ №122.

Саме його зусиллями у 1978 році був відкритий навчально-курсовий комбінат, який готував кадри для сільгоспвиробництва. Через шість років формування стає філією Біловодського СПТУ №115, що дало змогу збільшити кількість професій, яких потребували господарства району. Та директор Шматко не зупиняється на досягнутому, все роблячи для того, щоб розширити матеріальну базу, забезпечити заклад всім необхідним для підготовки на справді кваліфікованих спеціалістів. Микола Іванович домігся виділення окремих приміщень, де відкрилися навчальні класи, лабораторії, майданчики для сільгоспмашин, що дало змогу, знову ж таки завдячуючи клопотанням М.І.Шматка, реорганізувати у 1989 році філію у повноцінне училище – Марківське СПТУ №122. Але і на цьому не заспокоївся наш перший директор. Далі хотілося ставати хазяїном на землі: отримав 240 га орної землі та свинокомплекс. Стали вирощувати зернові культури та розводити свиней.

В роки керування Миколою Івановичем наш навчальний заклад став квітнути: відкриті нові професії «Лаборант хімбаканалізу молока», «Кухар, кондитер», «Маляр, штукатур», учні отримують стипендію, дворазове харчування, обмундирування. Практика проводить на полях Марківських підприємств, в піонерських таборах. Неодноразово за сумлінну працю як колектив, так і директор училища відзначалися на регіональних рівнях. За період 1984-1996рр. підготовлено і випущено більше 1000 кваліфікованих робітників.

 

Горбатенко Володимир Миколайович – директор Марківського ПТУ №122 з 11.06.1996 до 01.07.2003. В складний час реформування та реорганізації профтехосвіти області заклад очолив В.М.Горбатенко. В тяжкі часи 90-х, за відсутності належного фінансування, його основним завданням було збереження Марківського ПТУ №122 в мережі професійно-технічних закладів України. Досвідчений керівник з успіхом виконав це завдання, не допустивши закриття або реорганізації нашого навчального закладу. Були отримані ліцензії на підготовку робітників з нових професій: «Кравець», «Муляр, пічник», «Бджоляр». Була активізована робота по навчанню незайнятого населення. На більш високий рівень піднялася підготовка з основної професії «Тракторист-машиніст с/г виробництва, слюсар з ремонту с/г машин та устаткування, водій автотранспортних засобів». Вдалося зберегти кістяк педколективу, поповнивши його досвідченими фахівцями.

 

Копатько Ігор Леонідович – директор Марківського ПТУ №122 з 25.07.2003, директор Марківського професійного аграрного ліцею з 02.01.2004 по 

Бондаренко Олена Сергіївна - В.о.директора, директор МПАЛ з 2017р. по теперішній час.