Новини по ліцею       Інформація про ліцей


 

 

Марківський професійний аграрний ліцей (презентація)

(відео)

         Марківський професійний аграрний ліцей є підпорядкованим Міністерству освіти і науки України державним професійно-технічним навчальним закладом другого атестаційного рівня, що забезпечує реалізацію права громадян на здобуття професійно-технічної та повної загальної середньої освіти.

Марківський професійний аграрний ліцей існує з 1984 року. Спочатку як філія Біловодського професійно-технічного училища, з 1989 року реорганізовано в Марківське професійно-технічне училище №122. Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 25.12.2003 № 853 та наказу Головного управління освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації від 10.01.2004 № 6 «Про вдосконалення мережі професійно-технічних навчальних закладів Луганської області» Марківське професійно-технічне училище № 122 реорганізовано в Марківський професійний аграрний ліцей.

Професійний ліцей здійснює первинну професійну підготовку робітників високого рівня кваліфікації, як правило, з числа випускників загальноосвітніх навчальних закладів на основі базової чи повної загальної середньої освіти, а також професійно-технічне навчання, перепідготовку та підвищення кваліфікації працюючих робітників і незайнятого населення.

Підготовка здійснюється за наступними професіями:

  • тракторист-машиніст, слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, водій автотранспортних засобів;
  • кухар, кондитер;
  • оператор комп’ютерного набору.

На 01 вересня 2018 року в ліцеї здобувають професійну освіту 194 учнів.           

Матеріальна база налічує 21 кабінет, актова та спортивна зали, 5 лабораторій, 2 майстерні,  5  тракторів, 6 автомобілів, тренувальний майданчик, бібліотеку.           

Марківський професійний аграрний ліцей єдиний професійно-технічний навчальний заклад на території Марківського та Міловського районів Луганської області. На території Міловського району в с. Великоцьк розташована Великоцька філія Марківського професійного аграрного ліцею.

За період свого існування наш заклад підготував більше ніж 5000 кваліфікованих робітників, які в більшості випадків працюють на території району.