ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
оголошує конкурс на зайняття посади директора Марківського професійного

аграрного ліцею


Новини по ліцею       Інформація про ліцей


 

 

Марківський професійний аграрний ліцей (презентація)

(відео)

         Марківський професійний аграрний ліцей є підпорядкованим Міністерству освіти і науки України державним професійно-технічним навчальним закладом другого атестаційного рівня, що забезпечує реалізацію права громадян на здобуття професійно-технічної та повної загальної середньої освіти.

Марківський професійний аграрний ліцей існує з 1984 року. Спочатку як філія Біловодського професійно-технічного училища, з 1989 року реорганізовано в Марківське професійно-технічне училище №122. Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 25.12.2003 № 853 та наказу Головного управління освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації від 10.01.2004 № 6 «Про вдосконалення мережі професійно-технічних навчальних закладів Луганської області» Марківське професійно-технічне училище № 122 реорганізовано в Марківський професійний аграрний ліцей.

Професійний ліцей здійснює первинну професійну підготовку робітників високого рівня кваліфікації, як правило, з числа випускників загальноосвітніх навчальних закладів на основі базової чи повної загальної середньої освіти, а також професійно-технічне навчання, перепідготовку та підвищення кваліфікації працюючих робітників і незайнятого населення.

Підготовка здійснюється за наступними професіями:

  • тракторист-машиніст, слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, водій автотранспортних засобів;
  • кухар, кондитер;
  • оператор комп’ютерного набору.

На 01 вересня 2018 року в ліцеї здобувають професійну освіту 194 учнів.           

Матеріальна база налічує 21 кабінет, актова та спортивна зали, 5 лабораторій, 2 майстерні,  5  тракторів, 6 автомобілів, тренувальний майданчик, бібліотеку.           

Марківський професійний аграрний ліцей єдиний професійно-технічний навчальний заклад на території Марківського та Міловського районів Луганської області. На території Міловського району в с. Великоцьк розташована Великоцька філія Марківського професійного аграрного ліцею.

За період свого існування наш заклад підготував більше ніж 5000 кваліфікованих робітників, які в більшості випадків працюють на території району.